Aparthotel Zafiro Menorca
Kinderen beleven de vakantie van hun leven in aparthotel Zafiro Menorca. Ze kunnen lekker spelen in de speeltuin of spetteren in 1 van de 2 (kinder)zwembaden. Dit hotel is in mediterrane terracottastijl opgezet en bestaat uit diverse gebouwen. Het is gelegen in een rustige omgeving en de gezellige jachthaven van Cala ’n Bosch ligt op ongeveer 1 kilometer afstand.
ACCOMMODATIE | Zafiro Menorca 4* |
BESTEMMING | Menorca – Spanje |
PLUSPUNTEN | Kindvriendelijk, dichtbij het strand |
KAMERTYPES | 2-kamerappartementen voor maximaal 4 personen |
Faciliteiten
De appartementen van Zafiro Menorca liggen in een mooi aangelegde tuin met palmbomen. Bij de twee zwembaden vind je ligbedden en parasols. Een paar uurtjes relaxen kan je in het wellnesscentrum. Hier vind je een sauna, whirlpool en een binnenbad. Boek (tegen betaling) ook een massage.
Activiteiten
Heb je zin om iets actiefs te gaan doen? Ook dan ben je hier op de juiste plek. In aparthotel Zafiro Menorca kun je o.a. een potje volleyballen, boogschieten, darten en jeu de boules spelen. Overdag en ‘s avonds worden er regelmatig activiteiten georganiseerd voor jong en oud.
Impressie Zafiro Menorca
Verzorging
Je kunt hier verblijven op basis van logies, halfpension of all inclusive. Boek je halfpension dan mag je gebruik maken van het ontbijt- en dinerbuffet. Boek je all inclusive dan staat er ook een heerlijke lunch voor je klaar en zijn de lokale (niet) alcoholische drankjes van 10:30 tot 23:30 uur inbegrepen.
Ligging
Dit hotel is rustig gelegen met een fijn zandstrand in de buurt. De gezellige oude hoofdstad Ciutadella ligt op ongeveer 7 km afstand en de luchthaven is ongeveer op 50 km rijden.
Reviews
Er zijn nog geen recensies.